Artec Studios
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Dompelbad |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Artec Studios Tulum Pueblo zijn gelegen op 2 km afstand van het Maya Ruïnes van Tulum en op circa 350 meter verwijderd van de Laguna Kaan Luum.
Het Playa Paraíso ligt op een afstand van 2,1 km, terwijl het Dos Aguas Park vlak om de hoek van dit appartement is. Het centrum van Tulum Pueblo is binnen 15 minuten bereikbaar.
Het appartement biedt een patio, een balkon en een zitruimte, evenals comfort zoals airconditioning. De accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Er is ook een apart toilet en een douche.
Het appartement is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei. Artec Studios zijn op ongeveer 450 meter verwijderd van de dichtstbijzijnde bushalte, to the beach.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cenote Zacil-Ha800 m
- Laguna Kaan Luum650 m
- Santitos1 km
- Terreno Expoferia700 m
- Casita Xaman850 m
- Tulum Underwater650 m
- Fresh Market1,3 km
- Tulum Monkey Sanctuary800 m
- Hernandez Gallery Tulum450 m
- Luchthavens
- Vliegveld Playa del Carmen63 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Alleen volwassenen
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Artec Studios?
Het duurt 15 minuten lopen om van Artec Studios naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Artec Studios?
De prijs van het boeken van Artec Studios is $32. - ❓
Is er een pendeldienst beschikbaar bij Artec Studios?
Gasten van Artec Studios kunnen pendeldienst aanvragen. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.